Журнал

15 нескорених

15 нескорених

Стало відомо, хто представлятиме Україну на цьогорічних «Іграх нескорених», які проводимуться в Сіднеї з 20 по 27 жовтня

Організаційний комітет оголосив імена 15 спортсменів, які в жовтні поїдуть до Австралії. Цьогорічна збірна сформована з представників всіх українських силових структур.

Прийняти рішення про те, хто потрапить до збірної, було не просто. Адже у фінальному відборі брали участь переможці національних змагань, тобто вже найкращі. Конкуренція цього року була дуже серйозною. У торішніх національних Іграх змагалися 106 учасників, цього річ  — 172, з яких 68 потрапили у фінальний відбір.

Збірну формувала відбірна комісія, до якої входили тренери національної команди, представникі ветеранської спільноти та організатори. Окрім спортивного потенціалу кандидатів, комісія також оцінювала їхні психологічні якості.

До команди потрапили спорт­смени, які отримали травми, захворювання чи поранення під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій на території проведення АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.

Новообрана збірна вже зібралася в повному складі та почала готуватися до змагань. Учасники команди разом з тренерами та лікарями розробили план подальшої підготовки до міжнародних змагань. Для того, щоб якомога краще підготуватися і показати в Сіднеї високі результати, збірна проведе ще два тренувальні збори.

Наші представники висту­пати­муть у шести дисциплінах: 1) легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину); 2) плавання (запливи на 50 і 100 м вільним стилем, брасом та на спині); 3) веслування на тренажері (1-хвилинний спринт та 4-хвилинна витривалість); 4) велоспорт на шосе; 5) стрільба з лука;
6)пауерліфтинг.

Цього року у спортивних змаганнях багато що відбуватиметься для нашої збірної вперше. Так, українська команда дебютує в категоріях «біг на візках» та «ручний велосипед», у стрибках у довжину, метанні диска, а також візьме участь в естафеті з плавання.

Вітаємо учасників збірної Ук­раїни з перемогою у відборі та дякуємо всім, хто приєднався до руху «Ігри нескоренихљ цього року!

БОГДАН ОКСЕНТЮК

Національна гвардія України, Львів

Учасник АТО з 2014 року і дотепер. Не вірив, що зі своїм пораненням зможе брати участь у «Іграх нескорених». Під час відбірних  змагань за місце у збірній України перекінався, що ставити крапку на спортивній кар’єрі зарано.

Дисципліни: атлетика, плавання

ОЛЕКСАНДР ЗОЗУЛЯК

Ветеран ЗС України, Національна поліція України, Київ

Займався стрільбою з лука та легкою атлетикою. Не покинув спорт навіть після важкої травми, бо хоче власним прикладом показати, що спорт — найкоротший шлях до відновлення.

Дисципліни: велоспорт на шосе, стрільба з лука

ВОЛОДИМИР КОРОЛЬ

Ветеран ЗС України, Київ

Ветеран АТО, брав участь у боях в Донецькій області (2014–2016 рр.) Прагне тільки перемоги! Займався плаванням і мріє гідно представити Україну на Іграх у Сіднеї.

Дисципліни: плавання

ВАСИЛЬ ОМЕЛЬЧЕНКО

ЗС України, Харків

Ветеран АТО, брав участь в операціях на території Донецької та Луганської областей 2014 року. Сподівається досягти хороших результатів на «Іграх нескорених у Сіднеї!

Дисципліни: атлетика

СЕРГІЙ ШИМЧАК

Ветеран ЗС України, Львів

Ветеран АТО, брав участь в операціях не території Луганської області (2014–2015 рр.) Хоче розвивати спорт як вид реабілітації для поранених ветеранів та мріє вибороти перемогу для України на Іграх в Сіднеї.

Дисципліни: велоспорт на шосе, стрільба з лука

СЕРГІЙ ІЛЬНИЦЬКИЙ

Добровольче формування «Українська добровольча армія», Київ

Учасник АТО з 2014 року і дотепер. Наполегливий та цілеспрямований. Прагне популяризувати спорт серед ветеранів як дієвий засіб реабілітації.

Дисципліни: пауерліфтинг, веслування на тренажерах

ЄВГЕН ОЛЕКСЕНКО

Запоріжжя

Ветеран АТО, брав участь у боях біля ДАПу, під Пісками, Опитним, Водяним (2015–2016 рр.) До вій­ни займався пауерліфтингом. Їде в Сідней, щоби знову принести користь країні — тепер не на полі бою, а на спортивній арені.

Дисципліни: пауерліфтинг

ОЛЕКСАНДР ГАВРИЛЕНКО

Національна поліція України, Чернігів

Учасник АТО чотирьох ротацій (2014–2016 рр.) — Красний Лиман, Слов’янськ, Миколаївка, Чорнухине. 2017-го вже брав участь у відборі. Тоді не пройшов, але від мрії не відмовився — після року підготовки показав відмінні результати на національних Іграх та виборов місце в новій команді.

Дисципліни: пауерліфтинг

ОЛЕКСАНДР ЧАЛАПЧІЙ

Ветеран ЗС України, Йосипівка (Кіровоградська область)

Ветеран АТО, брав участь у боях на території Донецької області 2014 року. Неодноразовий учасник спортивних змагань для ветеранів. Вперше представить Україну на «Іграх нескорених» у велоспорті сидячи та бігу на візках.

Дисципліни: атлетика, велоспорт на шосе, веслування на тренажерах

ЮРІЙ ДМИТРЕНКО

Патрульна поліція України, Київ

Ветеран АТО, брав участь у боях в Донецькій та Луганській області (2014–2016 рр.). Член резервного складу збірної 2017 року. Систематично займається спортом, випробовуючі власні можливості та заохочуючи до занять спортом інших поранених воїнів.

Дисципліни: атлетика, плавання, веслування на тренажерах

МАЙЯ МОСКВИЧ

Ветеран МВС, Луцьк

Ветеран АТО, брала участь у боях у Донецькій та Луганській областях (2014–2016 рр.) Новачок у стрільбі з лука, але не новачок у кульовій стрільбі. Вперше взяла лук до рук за порадою учасника збірної «Ігор нескорених» 2017 року Дмитра Сидорука.

Дисципліни: стрільба з лука

ВІКТОР ШИНКАРУК

Державна прикордонна служба України, Хмельницький

Ветеран АТО, брав участь у бойових діях протягом 2014 року. Член резерву збірної України «Ігор нескорених» 2018 року. Професійно займався плаванням. Прагне своїм прикладом показати незламність українського народу.

Дисципліни: атлетика, плавання

ОЛЕКСАНДР БЄЛОБОКОВ

Ветеран ЗС України, Маріуполь

Ветеран АТО, брав участь у боях під Донецьком 2014 року. Золотий медаліст національних «Ігор нескорених». «Моя особлива риса характеру — цілеспрямованість, яка дозволяє ставити чіткі цілі, боротися з труднощами і ніколи не здаватися», – каже він.

Дисципліни: атлетика, веслування на тренажерах

АНДРІЙ УСАЧ

Ветеран ЗС України, Березне (Рівненська область)

Ветеран АТО, брав участь у боях за луганський аеропорт. Своєю участю в «Іграх нескорених» прагне достукатися до тих, хто повернувся з війни та замкнувся в собі. «Життя не закінчилося, воно просто змінило стиль!» — переконує побратимів Андрій.

Дисципліни: стрільба з лука, веслування на тренажерах

ДЕНИС ФІЩУК

Ветеран СБУ, Черкаси

Ветеран АТО, брав участь у операціях підрозділів СБУ протягом 2014 року. Бачить в «Іграх нескорених» можливість для України привернути увагу міжнародної спільноти до ситуації на східному кордоні та тих, хто його боронить.

Дисципліни: велоспорт на шосе, плавання

Powered by Ajaxy