Журнал

Фантастична військова фантазія

Фантастична  військова фантазія

 

Кожна жінка є загадкою. Адже за чарівною зовнішністю і привабливістю криється велика сила духу, рішучість і відвага. Особливо ці якості притаманні жінкам та дівчатам, котрі одягнули армійські однострої
Служба у війську не позбавила їх жіночної чарівності і не дала зачерствіти їхнім серцям. Для військових колективів жінки стали оберегами, янголами-охоронцями, які завжди поруч із теплим словом і мудрою порадою. Вони вражають професіоналізмом, завзятістю і героїзмом.
Участь жінок у бойових діях у районі проведення антитерористичної операції сьогодні набула нового значення. Це вони виносять на своїх плечах поранених побратимів з поля бою, наражаючи своє життя на небезпеку, вони доглядають їх у шпиталях, вони професійно командують підрозділами і влучно стріляють зі снайперських гвинтівок зупиняючи ворога раз і назавжди. Зв’язківці, психологи, медики, розвідниці, снайпери, волонтерки, прес-офіцери – героїчні, сміливі і завзяті!
Саме таким відчайдушним учасницям АТО в Центрі морально-психологічного забезпечення ЗС України присвятили унікальний фотоконкурс під назвою «Miss Military Fantasy», приурочений до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.
Гірко усвідомлювати, що чиїсь чарівні очі навіки закрила ця підла підступна війна. Багато, які з бойових подруг отримали поранення, але незламні і вольові, вони після одужання повертаються до своїх підрозділів і військової справи.
Нині у мережі Facebook сяють усмішки українських красунь, учасниць АТО, які у військовому однострої з національним колоритом представляють свою державу та її армію.
І нехай головним весняним подарунком для всіх українок буде мир на Сході країни!

 

Сохранить

Powered by Ajaxy