Журнал

У повний гною Новий рік!

У повний гною Новий рік!

У 2018 рік «звільнена» від київської хунти «Новоросія» вступила, немов у те саме, з чого якутський скульптор свої шедеври ліпить. А оскільки тупцювання в тій пахучій субстанції для «отаманів» маленьких, але гордих до психіатричного діагнозу «ригспублік» є ділом звичним, то вони й змогли новорічної ночі чесно відрапортувати «шахтарсько-бурятській» популяції про стабільність ситуації на підвідомчій їм території.

Стабільним дійсно було все. Особливо — перманентна боротьба з підступною агентурою СБУ і Держдепартаменту США, перемоги над якою щоразу бувають до того стабільно значущими, що анонсоване майбутнє взяття доблесними загонами «новоросійських козаків-оленярів» Києва, Лондона, Берліна і острова Шпіцберген видається просто дитячою забавкою. А тут у тенета найефективнішої на планеті контррозвідки «ЛНР» потрапила така величезна щука, що навіть Володимир Володимирович позаздрив. Котрий, як відомо, просто так не заздрить. Недарма ж, керуючи клубом КДБ у Дрездені, він самого Штірліца перештірліцив, а пірнаючи голяка в сибірських озерах з виделкою, усіх щук перещучив.  Проте тут заздрити справді було чому: глибоко законспірованим агентом-бандерівцем виявився сам «президент ЛНР» Ігор Плотницький! Викрити «хунтівського попихача» допомогли його стабільний гуманізм і незмінна відданість ідеалам справедливості: дізнавшись, що його «міністр внутрішніх справ» Ігор Корнет «віджав» у однієї з місцевих жительок будинок, «президент» перед телекамерами справедливо «віджав» той будинок собі. Після чого «міністр», образившись і влаштувавши невеличку братерську війну в центрі Луганська, «віджав» у «президента» всю «ЛНРигспубліку», заявивши, що Ігор Плотницький — засланий Києвом козачок, узурпатор і ворог народу. І, що найцікавіше, надавши неспростовні докази того, що влітку 2014 року саме батальйон «Заря» під командуванням Ігоря Плотницького спеціально обстрілював Луганськ і вбивав мирних жителів. Ті, хто до цього з піною з усіх дірок тіла галамидив, начебто мирних жителів обстрілювали і продовжують обстрілювати «фашисти» із ЗСУ, дещо здивувалися, але розважливо промовчали. Тим часом так звані депутати фейкової «народної ради ЛНР» затвердили виконувачем обов’язків «глави ЛНР» такого собі Леоніда Пасічника. Запам’ятовувати його прізвище не обов’язково, бо і цей персонаж, вочевидь, керуватиме бур’янами на луганських териконах стабільно недовго.

Щодо «суперагента хунти», то він, спакувавши у валізку всю казну «ригспубліки», як заведено, чкурнув до Росії — ділитися враженнями про пережите з Віктором Федоровичем. Ясна річ, дехто здивувався: як же це, мовляв, так, — розсекречений бандерівець тікає до країни, яка воює з  бандерівською Україною? З цього приводу «МДБ ЛНР» у спеціально обладнаному підвалі провело для особливо нетямущих прес-конференцію, на якій пояснило, що колишнього «президента» після його вибриків з чужою хатою милосердно не повісили на крюку, мов куряче стегенце, а лише послали до такої-то матері. А оскільки Росія, як вчить з усіх плакатів великий і мудрий Володимир Володимирович, і є «Родина-мать», то, матері його ковінька, шпигун туди і подався! Які ще будуть запитання? Запитань більше не було, чому організатори пресухи були тільки раді – підлогу підвалу не довелося вкотре від крові відмивати.

Ось з такими трудовими перемогами, за відсутності інших, і відзначили за столами окремі (у кого знайшлося чим) громадяни ОРДЛО новорічне свято. Щоправда, без Діда Мороза і Снігурки. Ні, спочатку все йшло добре. Снігуркою «міжригспубліканський народний паханат Золотої ОРДЛО» одностайно призначив Непорочну Діву Державної Думи Росії (організації, невизнаної в Україні) Наталію Поклонську. Кандидатура напрочуд підходяща: колись грала роль кримського прокурора, зараз талановито грає роль міської божевільної-монархістки, то ж і з роллю Снігурки впорається. Проте на заваді стала палка любов захисників «Новоросії» до не менш палкої прихильниці «руского міра». Одне слово, Наталія погодилася на гастролі,  але з умовою, що почнуться вони з «передка».  Щоби, значить, сказати доблесним захисникам «Новоросії» ласкаве дівоче слово, пригостити їх пряниками тульськими із сої бєлгородської і нагадати, що то не святий цар Микола з балериною Матильдою сексуальним неподобством займався, а Матильда з царем. Що, мовляв, зовсім інша річ.

Та не встигла Наталія-Снігурка зайти до козачого бліндажу, зняти валянки, кокошник і генеральські погони, не встигла махнути наліво іконою святого Володимира Володимировича, а направо іконою святого Миколи № 2, як у повітрі щось просвистіло!

— Лягай! — крикнув осавул Соловей, позивний «Розбійник», — і Наталія звично виконала команду, молячись про чудо. І чудо сталося! Весь козачий ескадрон навалився на дорогу гостю, прикривши її своїми організмами від «укропівського» снаряда! І не встав, навіть коли з’ясувалося, що то свистів не снаряд, а сам осавул Соловей, позивний «Розбійник». Більше того, ескадрон поклявся лежати на Наталії, захищаючи її  своїми тілами від укро-фашистських обстрілів, до повної перемоги. І таки лежить, між іншим, лише періодично здійснюючи ротації! А головне — мироточить усім миром! Ну чи не чудо скрепне?

Персонажу з бородою, на жаль, пощастило менше. Його взагалі «замінусували». Ну а хто йому лікар? Сам винен.

Згубила Діда ідеологія. Йому розповіли, що героїчні «ригспубліки» рятують світ від українського фашизму, нацизму, тероризму, індивідуалізму і гомосексуалізму, вважають, як і Володимир Володимирович, розпад Радянсь­кого Союзу найбільшою геополітичною катастрофою, а тому і роблять все можливе для його відновлення «от Москвы до самых до окраин». Хоча поки що відновити вдалося лише радянський антураж  — піонерів, комсомольців і порожні полиці в магазинах. Дід здуру і вирішив, що тим піо­нерам під ялинкою приємно буде пограти в старі радянські ігри. Наприклад, побігати у мішку. Проте донбаські піонери дідового ентузіазму чомусь не сприйняли і замість того, щоб самим залазити ногами в мішок, весь час намагалися натягти його дідові на голову, лупцюючи старого по печінках його ж таки ціпком.

Второпавши, що з цією грою він довго не проживе, Дід запропонував іншу — «Два притопування, три прихлопування». І прожив ще менше. Він встиг тільки сказати: «А тепер, дітки, руки вгору!» — і миттєво отримав в лоба кулю з ПМ від одного з переможців військово-патріотичного конкурсу «Діди воювали, і вам не відвертітися». Як любив говорити ще один бородатий дід Карл Маркс: «Буття визначає свідомість», а буття нині в «Новоросії» таке, що на деякі фрази її громадяни реагують вже підсвідомо. Тобто пострілами. Тим паче, що є з чого: зброї у «мирного» населення стільки, що вистачить на кілька дивізій. Так що побутові конфлікти, які в період «насильницької українізації» вирішувалися в гіршому разі банальним мордобоєм, зараз «гасяться» значно ефективніше: або гранатою у вікно, або автоматною чергою в живіт. І хоча кількість конфліктів від того не зменшується, зате зменшується кількість населення, що значно сприяє поліпшенню екологічної і економічної ситуацій на «звільнених» територіях. Недарма ж на Московії кажуть: «Меньше народа — больше кислорода!»  А також продуктів харчування тим, хто ще залишився.

До речі, на Московії з Дідом Морозом теж не комільфо вийшло. Скажімо, у Новосибірську, Кірові і Самарі місцева влада взагалі заборонила запрошувати його на новорічні ранки в дитячі садки і школи. Мовляв, психологи радять, бо діти лякаються. І то сказати: діти звикли бачити під ялинкою миршавенького і лисуватого дідуся Вову, а тут до них раптом заявиться здоровезний бородатий дідуган із повним мішком дефіциту. Будь-хто злякається.

Зате в деяких інших російських містах свято пройшло на диво як гарно і яскраво. У повній відповідності з народною прикметою «Як Новий рік зустрінете, так його і проведете».  Для початку в Южно-Сахалінську головна міська ялинка буквально виконала команду: «Ялинко, загорись!» — і запалала. І що цікаво: ця 25-метрова радість вартістю в п’ять мільйонів рублів палала до прибуття пожежників під радісні вигуки і бадьорі коментарі присутніх на площі! Хоч би хто зойкнув! Ото менталітет!  Потім у Петропавліську-Камчатському біля головної ялинки на очах городян згоріли фігури Діда Мороза і Снігурки. А 8 січня, на Різдво, спалахнула ялинка на центральній площі у Благовєщенську.  Така ось, «блага вєсть» росіянам вийшла.  Залишився від ялинки тільки голий каркас, дивовижно схожий на телевізійну вежу. І що? А нічого. Милуючись видовищем, городяни продовжували смоктати льодяники… Далі, дозвольте, без гумору. Як повідомляє ІА «Порт Амур», «у Благовєщенську продають льодяники у формі фалоса. Серед варіантів є «яблуко», «банан», «вишня» і багато інших. Товар відповідає ГОСТу і має відповідний сертифікат».

А тут ще й курсанти Ульянівського льотного училища на лихо ворогам встругнули штуку — влаштували гей-вечірку і записали її на відео, яке оприлюднили в Інтернеті. За що їм тепер загрожує відрахування з вишу. Натомість росіяни насолоджувалися новими фотографіями голого торсу свого незрівнянного Володимира Володимировича, що заполонили всі засоби масової дебілізації. Як повідомив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, на Хрещення його шеф відвідав чоловічий монастир Ніло-Столобенська пустинь у Ленінградській області, після чого пірнув в ополонку на озері Селігер. Але потім, на превеликий жаль, сплив.

— Купання у крижаній воді стало гідною і адекватною відповіддю нашого президента Сполученим Штатам Америки, які насмілилися безоплатно надати Україні летальну зброю, зокрема «Джавеліни», — повідомив Дмитро Пєсков. — Попереджаємо, що у разі продовження Заходом такої антиросійської політики, в ополонку пірне вся Державна Дума. Зима в Росії довга, ополонок багато, і нас не залякати!

З іграми «скрепним» Московії цього року також якось не пощастило. Не тільки новорічної ночі, а взагалі. Міжнародний олімпійський комітет ухвалив офіційне рішення не пускати збірну Росії на зимові Олімпійські ігри, що відбудуться в лютому у південнокорейському Пхенчхані. Мовляв, російські атлети допінг такими дозами жеруть, що на підміну аналізів, як це було в Сочі, ФСБ, так і дивись, чисту сечу в цистернах ешелонами на півострів гнатиме. А це може паралізувати залізничний рух усієї Південної Кореї.

Виняток було зроблено лише для деяких російських спортсменів, котрих ніколи мельдонієм не годували. Виступатимуть вони без будь-якої національної символіки. Якщо хтось зуміє таки без допінгу першим дістатися фінішу, хоча в це мало віриться, то на його нагороджені підніматимуть олімпійський прапор і гратимуть олімпійський гімн. Якщо вони погодяться бігати і стрибати без власовського триколора і третього варіанту пісні на слова відомого байкаря Сергія Міхалкова, то нехай щастить. Якщо ж ні, то й триколор їм у руки, попутний вітер у спину і поїзд назустріч.

Ой, що тут на російському телебаченні почалося! Навіть у прогнозах погоди говорили не стільки про градуси і міліметри опадів, скільки про те, що «на коліна не станемо, на Олімпійські ігри не поїдемо принципово, а якщо принципово й поїдемо, то стабільно порвемо усіх на шматки! І всі побачать, які ми найсильніші і найвеличніші!»

Ведучий програми «Час покаже» Артем Шейнін довставався з колін до того, що заявив: «Я б включив у програму Олімпіади танковий біатлон, і тоді подивився б, як би вони не дали нам виступати під своїм прапором і співати свій гімн!»

Новорічної ночі стало зрозумілим — «як». 31 грудня сирійські повстанці, котрі, вочевидь, російського телебачення не дивляться і тому про «крутизну» російських танкових «біатлоністів» нічого не знають, кілька разів стрельнули з мінометів по російській військовій базі у Хмеймім. І «чемпіони» з усіх видів спорту отримали такий святковий феєрверк, що міністр так званої оборони Росії Сергій Шойгу і досі не знає, що сказати. За деякими даними, було знищено склад з боєприпасами, принаймні чотири бомбардувальники Су-24, два винищувачі Су-35С і військово-транспортний літак Ан-72.

Та попри все у новий рік Росія, як і ОРДЛО, таки вступила… Не підвів відомий якутський скульптор, котрий минулого року зліпив із гною півня. Цього ж разу майстер з того ж таки матеріалу, на честь року Собаки створив цілу собачу упряжку і чум. На шедевр пішло більш ніж півтони лайна. І ще трохи залишилося, щоб зліпити пам’ятник улюбленому Володимиру Володимировичу — на честь його чергового обрання президентом Росії, яке відбудеться вже у березні. Саме того весняного місяця, коли гній найзапашніший.

 

Олег ЯНОВСЬКИЙ

 

Powered by Ajaxy