Новини

100 РОКІВ ВІЙНИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. 1917-1921

100 РОКІВ ВІЙНИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. 1917-1921

Провідні історики, науковці та вчителі Полтави для військовослужбовців коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та 179-го навчального центру військ зв’язку влаштували просвітницький захід присвячений історичним подіям боротьби українського народу за свою незалежність у минулому столітті.

Зокрема курсантів-зв’язківців ознайомили з перебігом Української Революції 1917-1921 років, історією армії Української Народної Республіки, діяльністю видатних державних діячів та військових полководців тих часів.

Окремо згадали героїчний бій під Крутами 29 січня 1918 року молодих і незламних українців-юнкерів проти озброєної московсько-більшовицької орди, що наступала на Київ.

– Нинішня Росія, яка марить імперськими амбіціями, не може змиритися з існуванням незалежної України. Як і сто років потому вона розв’язала війну та окупувала частину нашої території. Однак, українці завжди показували свою волелюбність та незламність. Маємо пам’ятати ті уроки, вистояти та перемогти ворога, – зазначив заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський.

Курсанти-зв’язківці переглянули спеціальну фотовиставку «1917-1921. 100 років війни за незалежність».

Захід відбувся за планом Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України та ініціативи Ліги громадських організацій «Громада Полтавщини».

Powered by Ajaxy