Новини

28 червня у державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відкриють пам’ятник захисникам України

28 червня у державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відкриють пам’ятник захисникам України

Знаменною датою для педагогічного колективу, учнів і курсантів  Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою має стати урочисте завершення навчального року, що відзначатиметься 28 червня, яке у цьому році приурочене Дню відзначення 21-ї річниці Конституції України.
Цей рік став особливим для колективу одного із найстаріших закладів професійно-технічної освіти України. Керівництво держави підтримало ініційований педагогічним та учнівським колективом у 2012 році пілотний проект, який спрямований на досягнення принципово нового рівня військово-патріотичного виховання молоді та створення системи підготовки професійного і мотивованого персоналу – сучасної плеяди патріотів України.
Патріот починається з родини, з навчального закладу, де учень здобуває досвід життя, гартується як особистість, вчиться бути людиною, а в професійно-технічної освіті – ще й кваліфікованим конкурентоспроможним робітником.
Вже сьогодні ми робимо те, про що інші будуть мріяти лише завтра – це не красиве гасло, а життєве кредо, що поєднує зусилля згуртованого єдиною метою педагогічного колективу коледжу.
Особливістю навчального процесу стала ступенева підготовка, яка створює передумови для досягнення випускниками компетентностей та практичних навичок, які вони зможуть успішно застосовувати у цивільному секторі та впевнено використовувати набутті військово-професійні знання під час проходження військової служби. Крім того, такий вид підготовки сприятиме реалізації завдань, визначених Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України у напрямку професіоналізації національного війську та є джерелом накопичення підготовленого мобілізаційного резерву.
Зусилля педагогічного колективу зосереджуються не тільки на здобуття відповідного рівня професійної освіти та навчанню військовій справі, а й на національному, громадському вихованні, розкритті творчого потенціалу учнівської молоді, формуванні свідомого громадянина з активною громадською позицією, високими моральними якостями, почуттям патріотизму та духовними цінностями.
Символічною подією 28 червня, у святковий для держави і нашого колективу день, стане урочиста церемонія відкриття пам’ятника захисникам України, які поклали свої життя у боротьбі із зовнішньою агресією та висловлення слів вдячності воїнам, які боронили і продовжують захищати суверенітет та територіальну цілісність держави. Головним элементом композиції пам’ятника є бойова машина, яка використовувалася під час ведення бойових дій на території Донецького аеропорту. Понівечений та розбитий БРДМ передали навчальному закладу волонтери. Ідею відновити її власними силами та зробити її серцевиною пам’ятника підтримав весь педагогічний та учнівський колектив.
За програмою заходу планується покладання квітів на алеї Героїв, ознайомлення з організацією навчального процесу, урочисте відкриття пам’ятника, проходження урочистим маршем курсантських підрозділів, кадетів, виступи творчих колективів учнів коледжу (духового оркестру «Либідь» та оркестру ударних інструментів «Киянки») тощо.
Свято відбудеться о 10.00 за адресою: м. Київ, вул. Гарматна, 10.

Для представників засобів масової інформації буде надана можливість провести  інтерв’ю з директором навчального закладу, випускниками та їх батьками (за згодою) тощо.
Контактна особа: Чистякова Наталія 066-148-80-84, 234-31-23

 

 

Powered by Ajaxy