Новини

8 змагальний Потяг «Труханівська Січ» єднає Україну

8 змагальний Потяг «Труханівська Січ» єднає Україну

9 липня з Центрального залізничного вокзалу Києва відправився у подорож на Західну Україну восьмий волонтерський Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
Майже два тижні, з 24 червня понад 90 пасажирів Потягу Єднання відвідували міста і села Південної та Східної України, в тому числі прифронтову зону. Учасниками цієї акції стали студенти, активісти та волонтери з різних куточків нашої країни. Наступна зупинка молодих українських патріотів — село Сприня, Самбірського району Львівської області. Там вони візьмуть участь у перших Всеукраїнських військово-спортивних іграх «Ігри нескорених».
На пероні Центрального вокзалу «Київ — Пасажирський» хлопці та дівчата з 8-го змагального Потяга влаштували глядачам імпровізований концерт та показали справжній майстер-клас виконання українських пісень.
Мета подорожі — сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, популяризації національної культури та покращення військово-патріотичного виховання української молоді.
Учасники акції подякували за підтримку і допомогу в організації проведення заходу Міністерству оборони України, Генеральному штабу ЗС України, «Укрзалізниці», Міністерству освіти і науки України та Міністерству молоді і спорту України.

Довідково: Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткована за ініціативи громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності.

Powered by Ajaxy