Новини

А в АТО – «Тошонадо»!

А в АТО – «Тошонадо»!

Гурт «Тошонадо» та композитор Сашко Невже з концертною програмою завітали днями до українських воїнів, які виконують завдання в зоні АТО, та вихованців однієї з шкіл Луганщини.
Триденна культурна місія артистів на схід України стала продовженням започаткованої  військовослужбовцями шепетівського зенітно-ракетного полку акції лагідна українізація.
До цього громадські діячі і військові збирали дитячі книги для маленьких українців Луганщини. А віднині залучатимуть і працівників культури нести мистецтво до дітей донбаських шкіл.
Як зазначив старший офіцер зенітно-ракетного полку полковник Олександр Зайчук, візит артистів став важливою місією в рамках вже набравшого оберти культурно-освітнього проекту.
– Дорослі люді і діти тут спраглі за українським словом і українським мистецтвом, вони самі пропонують ідеї, які потім ми разом реалізовуємо. Ось, до прикладу, цей захід запропонували освітяни, а ми запросили виконавців. Хороший старт, адже лірика Сашка Невже зачіпає за серце. А вокалістки «Тошонадо» своїм співом тягнуть в танок. Дякуємо артистам за творчий візит і віримо, що їх виступи і патріотичність стануть творчим вкладом в нашу перемогу над агресором. Загалом, завдяки друкованому слову, популяризації української культури діти ростуть проукраїнськими, дорослі переходять на українську мову, а загалом ми стверджуємося в їхніх очах як захисники цілісної України., – наголосив полковник Олександр Зайчук.

Powered by Ajaxy