Новини

Актор Анатолій Пашинін розповів курсантам Київського Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут про свою мотивацію захищати Україну

Актор Анатолій Пашинін розповів курсантам Київського Військового інституту  телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут про свою мотивацію захищати Україну

Анатолій Пашинін, у минулому – російський актор з запорізьким корінням, зірка серіалу «Грозові ворота», а нині доброволець 8 окремого батальйону Української добровольчої армії «Аратта» з позивним «Дублер», розповів курсантам Київського Військового інституту  телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут про свою мотивацію захищати саме українську землю.
– Моя родина живе в Україні, у цієї нації  є душа і  духовні цінності. Тут усе добріше і по-людськи. Дякую Україні, що тут я відчув себе справжнім чоловіком! – зазначив Пашинін.
Курсанти вишу ставили чимало запитань –  про бойові дії на сході України, в яких актору довелося брати безпосередню участь, і про його творчість та плани на майбутнє.
– Для нас це цікава і унікальна зустріч. Отримали масу вражень і відповіді на хвилюючі нас питання, зокрема про пропагандистку діяльність Кремля, інструментом якого у свій час був актор Анатолій Пашинін. Головне – це те, де він зараз, що робить для України, – діляться враженнями  курсанти інституту Олена та Андрій.

 

Powered by Ajaxy