Новини

Акція «Ангели пам`яті»

Акція «Ангели пам`яті»

20 лютого учні школи №3-колегіуму міста Сміла взяли участь у патріотичній акції до Дня Героїв Небесної Сотні «Ангели пам`яті», яка відбулася в міському будинку культури.
Упродовж останніх років після Революції Гідності з ініціативи відомої співачки, журналіста, волонтера, президента мистецької агенції «Територія А» Анжеліки Рудницької в дні вшанування Героїв Небесної Сотні відбуваються тихі акції «Ангели пам`яті», під час яких небайдужі українці приходять на Алею Небесної Сотні (Інститутську) у Києві, ставлять свічки на місцях розстрілу мирних протестувальників, розвішують паперових ангелів на деревах та співають народні псалми.
Цьогоріч подібна акція відбулась і у місті Сміла, до неї була залучена активна молодь Сміли. У фойє міського будинку культури представники молодіжного активу спочатку вручали ангелочків учасникам урочистей до Дня Героїв Небесної Сотні, а потім, по закінченню заходу, всі присутні писали  на ангелочках різноманітні побажання та прикріплювали їх на стендах. Частину ангелів випустили в небо, прикріпивши до повітряних кульок, інша частина згодом буде відправлена в зону АТО. До цієї акції долучились учні старших класів школи №3-колегіуму.

Сохранить

Сохранить

Powered by Ajaxy