Новини

Армія отримує додаткових 6,8 млрд грн

Армія отримує додаткових 6,8 млрд грн

Уряд сформує резервний фонд розміром 6,8 млрд грн для мобілізації та приведення Збройних Сил України, Внутрішніх військ та Держприкордонслужби в ефективний стан.
По це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Уряду в неділю, 16 березня.
Арсеній Яценюк наголосив, що кошти терміново необхідні для проведення мобілізації і приведення Збройних Сил, внутрішніх військ і Державної прикордонної служби у відповідний ефективний стан.
«У зв’язку із загрозливою ситуацією, яка є сьогодні на українських кордонах, і військовою агресією з боку Російської Федерації, нам сьогодні необхідно прийняти рішення про термінове формування резервного фонду і направлення коштів цього резервного фонду на мобілізацію, модернізацію і підвищення боєготовності внутрішніх військ Міністерства оборони та Державної прикордонної служби», – наголосив він.
Глава Уряду повідомив, що ввечері 15 березня стосовно цього питання відбулася нарада у виконувача обов’язків президента України.
А. Яценюк повідомив, що загалом запити силових відомств на три місяці становлять 6,8 млрд грн: «Практично нам необхідно в десять разів збільшити суму коштів на оборону, яка була передбачена в поточному законі про Державний бюджет».
«Для того, щоб в цих надзвичайно складних умовах профінансувати Міністерство оборони і інші силові відомства, нам треба буде перерозподілити кошти і зняти з низки програм ці мільярди. Сьогодні мова іде про захист нашої країни. І будь-які інші витрати не будуть нічого вартувати, якщо українська армія, українські Збройні Сили не зможуть захистити державу», – наголосив Арсеній Яценюк.
Глава Уряду підкреслив, що програми, в тому числі й соціальні, які будуть скорочені внаслідок створення резервного фонду ,будуть відновлені «після того, коли ми захистимо державу і коли в Україні почнеться економічне зростання».

Powered by Ajaxy