Новини

Авдіївка читає «Історії українських воїнів»

Авдіївка читає «Історії українських воїнів»

Прифронтова Авдіївка стала першим містом на Сході України, де було презентовано чотиритомник із серії «Історії українських воїнів» – книги «Побратими», «Відчайдухи», «Наші», «Пророцтво Жанни», підготовлений і виданий колективом журналу «Військо України». В актовій залі місцевої ЗОШ № 7 зібралися педагоги та старшокласники, перед якими виступили журналісти видання, котрі сьогодні виконують свої професійні обов’язки на передньому краї неоголошеної війни. Місце проведення презентації було обрано не випадково — ЗОШ № 7 відома на Донеччині як один з найактивніших осередків патріотичного виховання української молоді, тут постійно проводяться різноманітні заходи, направленні на відновлення єдності України, пробудження самосвідомості місцевого населення, викриття облудної російсько-сепаратиської пропаганди.

Зустріч із військовими журналістами розпочалася з невеличкого концерту-подарунку, підготовленого для них школярами. Потім спеціальний кореспондент журналу «Військо України», а нині — речник штабу АТО,  підполковник Олег Сушинський розповів, як виникла ідея видання «Історії українських воїнів», як для цих, без сумніву, унікальних книжок збиралися матеріали, запевнив, що ця серія буде продовжуватися і надалі. У свою чергу присутні на презентації учні та педагоги поділилися своїми враженнями від прочитаного, цікавилися специфікою роботи військових журналістів. Зокрема директорка школи Людмила Сіліна наголосила, що такі книги конче потрібні саме зараз і саме тут — на Сході України.

— Люди бачать те, що діється навколо них, але не всі можуть дати подіям адекватну оцінку, — сказала Людмила Іванівна. — А ваші книги через історії українських воїнів, вчорашніх робітників, селян, вчителів, бізнесменів, якраз і доносять правду до тих, хто, так би мовити, загубився у сприйняті дійсності. А крім того, і це найважливіше, вони змушують нашу молодь замислитися над сенсом життя, зрозуміти, хто ворог, а хто друг, відчути, що таке справжній, а не вигаданий героїзм, любов до України. І тим самим зробити правильний вибір на своєму подальшому життєвому шляху.

Мобільна прес-група «Донецьк»

Powered by Ajaxy