Новини

Більш жорсткіші санкції проти Росії з боку ЄС і США

Більш жорсткіші санкції проти Росії з боку ЄС і США

ЄС може запровадити нові жорсткіші економічні санкції проти Москви протягом 10 днів у разі неуспішного проведення чотирьохсторонньої зустрічі за участю представників Росії, України, ЄС і США в Женеві, яка запланована на 17 квітня.

Які саме будуть запроваджені санкції на разі не відомо, але європейські країни розглядаються такі можливості, щоб Європа була готова дати належну відповідь. Наприклад, Карл Більд заявив, що «у разі ескалації ситуації з боку Росії, Європа має діяти так само».

Європа чітко визначила свої вимоги до Кремля: відвести війська від кордонів України; скасувати рішення Думи про дозвіл використання військ на теренах України.

Поки Європа розмірковує, натомість адміністрація президента США Барака Обами готова вже у вівторок ввести нові санкції проти Росії за її дії у Східній Україні, але поки ще не досягнуто чіткої домовленості дій між європейцями і американцями щодо надання відповіді на дії Путіна, тому США скоріше буде утримуватися від будь-яких санкцій до 17 квітня, коли в Женеві мають відбутися важливі переговори.

США намагаються одержати підтримку ЄС у питанні введення нового пакету санкцій проти Росії, хоча в самій команді Обами є розбіжності: частина посадовців прагнуть санкцій проти цілих секторів російської економіки, частина – виступає за індивідуальні санкції проти оточення Путіна.

Powered by Ajaxy