Новини

БІЛЯ ВОДЯНОГО БОЙОВИКИ ЗАСТОСОВУЮТЬ РЕАКТИВНІ СИСТЕМИ ТА ВЛАШТОВУЮТЬ «КАРУСЕЛІ» НА БМП-2

БІЛЯ ВОДЯНОГО БОЙОВИКИ ЗАСТОСОВУЮТЬ РЕАКТИВНІ СИСТЕМИ ТА ВЛАШТОВУЮТЬ «КАРУСЕЛІ» НА БМП-2

Бойовики російсько-окупаційних військ продовжують обстрілювати позиції української морської піхоти на Маріупольському напрямку із забороненої Мінськими угодами зброї.
Останні кілька днів інтенсивність обстрілів значно зросла. Для провокацій противник використовує міномети різних калібрів та стрілецьку зброю, також українські позиції обстрілюють ворожі снайпери.
– Вчора з району біля окупованого Комінтерново противник відкрив по наших позиціях вогонь переносної пускової установкиРС«Град-«Партизан» у парі з мінометним обстрілом, – розповів про ситуацію морський піхотинець з позивним «Юрист». – Також бойовики почали використовувати тактику так званих «каруселей» із застосуванням пари БМП-2. Поки одна веде обстріл, екіпаж іншої поповнює боєкомплект.
Посилення інтенсивності обстрілів українські морпіхи пов’язують з панікою серед бойовиків, які вкотре розпускають своїми лавами слухи про черговий «міфічний» наступ українського війська.
– Наші військовослужбовці відкривають вогонь лише у відповідь з метою подавлення вогневих точок противника, з яких ведуться обстріли та уникнення небезпеки для побратимів, – відзначив «Юрист».

Прес-група ОТУ «Маріуполь»

Powered by Ajaxy