Новини

«БОГИ ВІЙНИ» ВІДЗНАЧИЛИ РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ

«БОГИ ВІЙНИ» ВІДЗНАЧИЛИ РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ

П’ятий  рік поспіль на сході країни ця окрема артилерійська бригада підтверджує звання кращої, стримуючи наступ ворога та прикриваючи своїх побратимів.
З початком російської агресії її підрозділи виконували завдання в степах Херсонщини, а також брали участь в Антитерористичній операції на території Луганської та Донецької областей. Сьогодні воїни-артилеристи задіяні до виконання завдань операції Об’єднаних сил. Тому черговий день народження бригади значна кількість бійців зустрічає на Луганщині,  в районі відведення важкого озброєння.
З’єднання  славиться бійцями, більшість з яких проходить службу спочатку збройного протистояння на Донбасі.
Хоча тоді було надзвичайно важко, адже за мобілізацією прийшли не професійні військові, а звичайні вчителі та інженери. Але й вони вистояли і вже сьогодні більшість з них свідомо зробили свій вибір на користь Збройних Сил, уклавши контракт.
Слід зазначити, що згідно Мінських домовленостей «Бердичівці», як і раніше, знаходяться в районі відведення важкого озброєння, що неподалік від лінії зіткнення, але вони завжди напоготові дати відповідну відсіч ворогу.
Сьогодні одним із пріоритетних напрямків підготовки артилерійських підрозділів, які беруть участь в операції Об’єднаних сил, є підвищення майстерності та злагодженості, а також впровадження сучасних методів ведення бойових дій. Зокрема, розвідувально-вогневих контурів, що створені відповідно до рішення Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва для підвищення ефективності ураження сил противника.

 

Powered by Ajaxy