Новини

Бойовики провокують захисників Мар’їнки

Бойовики провокують захисників Мар’їнки

Після оголошення новорічно-різдвяного перемир’я, на позиціях українських захисників, які боронять Марїнку від окупанта, стало значно спокійніше.
Обстрілів із великокаліберної зброї вже немає. Останній прохід ворожої ДРГ був зафіксований три тижні тому. Тоді агресор підійшов на відстань близько 50 метрів і намагався прощупати наші сили, а отримавши відсіч, повернувся в своє лігво. На заваді чужинцям стала і сама природа – через погіршення погодних умов вони не можуть застосовувати для розвідки й безпілотники.
Але бойовики продовжують обстрілювати сили АТО зі стрілецької зброї.
Військовослужбовці Збройних Сил України, які утримують позиції,  розповіли, що після оголошення чергового режиму тиші окупанти значно знизили інтенсивність стрілянини. По Марїнці перестали працювати ворожі бронетехніка та міномети, але повністю обстріли не припинились. Ворог веде неприцільну й хаотичну стрільбу, чим хоче спровокувати захисників Марїнки на вогонь у відповідь.
Але українські військовослужбовці не порушують новорічно-різдвяного перемиря. Проте готові до будь-якого розвитку подій.

Ігор ПАРУБСЬКИЙ
Мобільна прес-група ОТУ «Донецьк»

 

Сохранить

Powered by Ajaxy