Новини

БУРЕМНА АВДІЇВКА

БУРЕМНА АВДІЇВКА

Ремонтні бригади відновили електропостачання в Авдіівці. Кілька днів поспіль ці роботи не могли розпочатися: російська сторона давала гарантії припинення вогню, однак бойовики їх порушували.
Загалом, впродовж 29 січня-5 лютого російсько-окупаційні війська 13 разів вдалися до штурмових дій проти підрозділів Збройних Сил України. Понад 7 тисяч 500 боєприпасів вони випустили по населеному пункту з важкого озброєння, зокрема по житлових кварталах. Всього в Авдіївку прилетіло 345 тон російських боєприпасів. А це майже вісім залізничних вагонів.
–  Зараз ситуація стабілізувалась, але обстріли тривають. Від 20-30 хвилин та до двох годин. Про це повідомив заступник командира 72-ї окремої механізованої бригади підполковник Олександр Самарський.
За його словами, втрати бойовиків після інтенсивних боїв за Авдіївку, склали більше сотні осіб. Зокрема відомо про 75 російських військових, які знаходяться у Калінінському морзі Донецька.
Олександр Самарський зазначив, що проти українських військ воює  2 (дві) батальйоно-тактичні групи російсько-терористичних військ «Сомалі» та «Спарта» які налічують кожна до 300-350 чоловік.

 

Вячеслав Петровський
Фото автора.

Powered by Ajaxy