Новини

Чемпіони зростають у Смілі!

Чемпіони зростають у Смілі!

Наприкінці серпня у німецькому місті Бранденбург пройшов 13-й чемпіонат Європи з драгонботу – веслування на човнах «Дракон». За перемогу та звання чемпіонів змагались понад 2 тисячі спортсменів з 18 країн.

Наймолодшим учасником змагань, який представляв Україну і її національну збірну став учень 10 класу школи №3-колегіуму Владислав Силка з міста Сміла, що на Черкащині.

У підсумку, кращі веслувальники держави у наполегливій і безкомпромісній боротьбі здобули 27 комплектів золотих, 17 срібних та 5 бронзових нагород. Влад та його друзі по команді стали чемпіонами Європи!

Вересень також став успішним для юного веслувальника. 7-9 вересня у Києві на відкритих Всеукраїнських змаганнях з веслування на байдарках і каное «Пам’ять», Владислав Силка виборов два других призові місця на дистанції 200 і 500 метрів!

А 15 вересня у місті Сміла під час відкритих обласних змаганнях із веслування, присвячених пам’яті патріотів України і загиблим в АТО, Владу вдалося знову перемогти і здобути золоту та срібну нагороди!

Велика титанічна робота над собою, веде юнака до таких високих спортивних результатів. Не менш важливим стимулом для юного спортсмена є турбота і безмежна любов його батьків, мудрі поради та прискіплива увага тренера. А на змаганнях сягати спортивних висот, Владиславу допомагає підтримка вірних друзів однокласників і вчителів.

Нових перемог тобі Владе на річкових спортивних доріжках!

Жанна Шевченко,
класний керівник 10 класу школи №3-колегіуму

 

 

 

Сохранить

Powered by Ajaxy