Новини

Чернігівщина реабілітує воїнів АТО

Чернігівщина реабілітує воїнів АТО

Небайдужі благодійники, волонтери-психологи громадських організацій «Центр психолого-соціальної допомоги «Ресурс» та «Спілка ветеранів АТО Чернігівської області» відкриють у Чернігові реабілітаційний центр «Ресурс».
272707_1000Психологи центру спільно з тренерами-демобілізованими хлопцями, які пройшли відповідну підготовку, проводитимуть відновлювально-психологічну роботу, відкриють групи підтримки для учасників АТО та членів їх родин. До роботи залучено реабілітолога, котрий буде займатися фізіологічним відновленням. Вже формуються групи для роботи на тренажері «Сухожил». Заняття вестиме Альберт Черешко.
– Центр надаватиме безкоштовну психологічну допомогу демобілізованим воїнам, членам їхніх родин, сім’ям загиблих, волонтерам», – розповідає голова ГО «Ресурс» Світлана Ющенко. – Крім того, ми готові надавати допомогу в фізіологічній реабілітації. Вперше в Чернігові будемо використовувати новітні методи реабілітації ФЛОАТ-ТЕРАПІЯ та тренажер «СУХОЖИЛ, зауважує Світлана.
85412734970cb8d5e50ec72d2fe954121437307222Поряд з цим у центрі працюватиме творча майстерня для арт-терапії, створена кімната для індивідуальної та сімейної терапії, а також умови для проведення групових занять і тренінгів.
Урочисте відкриття центру відбудеться 18 вересня 2015 року о 16.00. У заході візьмуть участь учасники АТО, родини загиблих воїнів. Програмою урочистостей передбачено вшанування пам’яті загиблих героїв, спільне виконання Гімну України, запуск жовто-блакитних кульок і символічних голубів миру, виступ артистів.

Адреса центру: Чернігів, вулиця Мстиславська, 35а.

Powered by Ajaxy