Новини

ЧЕСТЬ І СЛАВА!

ЧЕСТЬ І СЛАВА!

За час окупації Росією частини української Донеччини, на превеликий жаль, загинуло 68 військових медиків. Сьогодні ми урочисто відкриваємо пам’ятну стелу на їх честь. Одягнувши однострої, лікарі двічі склали присягу: присягу на вірність українському народові і клятву Гіппократа. І перше, і друге вони виконують з високим професіоналізмом! Честь вам і слава! Вічна пам’ять загиблим, які віддали свої життя, рятуючи життя своїм побратимам!
Такими словами заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Олександр Голоднюк розпочав урочисту церемонію відкриття монументу, присвяченого медикам, які загинули на полях боїв гібридної війни. Монумент було відкрито на території 61-го госпіталю, що дислокується в Маріуполі, напередодні великого свята мужності, героїзму та жертовності захисників нашої незалежної України — Дня захисника Батьківщини.
За проявлений героїзм більше 300 військових медиків були нагородженні орденами і медалями. А санітарний інструктор аеромобільно-десантного батальйону молодший сержант Ігор Зінич, який загинув під завалами терміналу Донецького аеропорту, посмертно отримав звання Героя України.

Мобільна прес-група ОТУ «Маріуполь»

Сохранить

Powered by Ajaxy