Новини

ЧОГО БОЯТЬСЯ НА ПЕРЕДОВІЙ

ЧОГО БОЯТЬСЯ НА ПЕРЕДОВІЙ

Зустрілися якось розвідник, снайпер та зв’язківець… Ні, це не початок анекдоту, а звичайна черга  у стоматологічний бусик проекту «Тризуб Дентал»
Приблизно 15 осіб на день – саме стільки воїнів отримують безкоштовну стоматологічну допомогу від благодійної організації «Тризуб Дентал» в районі Широкіного, де її  надають першокласні медики-волонтери.
– Привозять бійців з різних позицій та підрозділів. Інколи буває одразу по 8-10 чоловік, – розповідає лікар-стоматолог з Вінниці Андрій Шевченко. – Роботи у нас тут вдосталь. Приймаємо з ранку і до останнього бійця.
За словами військових, те, що тут перебувають стоматологи – дуже важливо, адже їхати до шпиталю далеко, а інколи і погодні умови не дозволяють. Буває й так, що досвідчений воїн, який не одноразово ризикував життям під кулями ворога, боїться зайти до лікаря. Тож волонтерам доводиться працювати трохи і психологами, заспокоїти та завести до крісла. Намагаються донести до захисників важливість здорових зубів в умовах бойових дій.
– Коли ворог веде обстріли з мінометів, буває страшно, але більше всього я боюсь, щоб «не розболівся» зуб під час виконання завдань, тому коли дізнався про таку нагоду – вирішив її не марнувати, – ділиться морпіх Олексій.

Дмитро ЗАВТОНОВ

Powered by Ajaxy