Новини

“ЧИСТИЙ ПОСТРІЛ” ПРОДОВЖУЄ “ЖИТТЯ” ЗБРОЇ

“ЧИСТИЙ ПОСТРІЛ” ПРОДОВЖУЄ “ЖИТТЯ” ЗБРОЇ

Одним із “щасливчиків”, якому допомогла державна служба зайнятості в реалізації власного проекту, став колишній боєць АТО Олександр Морозов. Аби втілити свою мрію в життя, чоловік після демобілізації склав бізнес-план, звернувся в Дніпровський районний центр зайнятості Києва та отримав відповідне фінансування. Тепер він  –  підприємець та власник компанії “Clean shot” (Чистий постріл), яка займається виготовленням масляних серветок для чищення стрілецької зброї.
Цей винахід – унікальний! Його продукція сьогодні користується неабияким попитом серед українських силових відомств. Зокрема, Державна прикордонна служба та Національна гвардія здійснили закупівлю товару для своїх підрозділів у зоні бойових дій. В подальщих планах Олександра Морозова співпраця з Міністерством оборони України.
– Серветки для чищення автоматів та гвинтівок – це своєрідна “бойова аптечка”, яка продовжує ресурс стрілецького озброєння. Сьогодні, кожен колишній захисник України може започаткувати схожі проекти. Головне – бути оптимістом, мати натхнення, не боятися реалізовувати свій потенціал та вірити у краще майбутнє України, – переконаний учасник бойових дій Олександр Морозов.
Загалом у столиці України понад 900 ветеранів АТО працевлаштовано та ще 140 захисників отримали одноразову матеріальну допомогу від держави аби відкрити власну справу. Це майже 40% від всіх учасників бойових дій, що перебувають на обліку. Про це повідомляє Київський міський центр зайнятості. Соціальній адаптації демобілізованих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції на сході України тут приділяють значну увагу.

 

 

 

Powered by Ajaxy