Новини

ДАЛИ «ЛИХА ЗАКАБЛУКАМ»!

ДАЛИ «ЛИХА ЗАКАБЛУКАМ»!

Сьогодні, 1 серпня на злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу “Авіант” пройшло перше спільне тренування підрозділів Збройних Сил України та інших силових структур, які готуються до військового параду на честь Дня незалежності України 24 серпня.
За підсумками тренування в кращу сторону відмічені курсанти та офіцери шести військових навчальних закладів Міністерства оборони України. А задали тон у проходженні урочистим маршем курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Національного університету оборони України, Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Харківського університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, Житомирського військового інституту ім. Сергія Корольова та Військової академії (м. Одеса).
Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Євген Степаненко подякував своїм підлеглим за старанність у тренуванні та оголосив кожному курсанту-зв’язківцю позачергове звільнення.
Загалом у військовому параді 24 серпня від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації візьмуть участь понад 120 курсантів та офіцерів. Серед цих військовослужбовців – 18 учасників антитерористичної операції, які мають державні нагороди та відомчі відзнаки.

 

 

 

 

 

 

Powered by Ajaxy