Новини

Дарують із піснею свої серця

Дарують із піснею свої серця

Організатори пісенного фестивалю «Шлягер року» – Олександр та Анжела Свистунови, разом зі своїми друзями-виконавцями популярних пісень українських митців з концертною програмою, в якій беруть участь Петро Чорний, Олег Шак, Тетяна Доканина, Дмитро Оскін, Артем Кондратюк відвідують міста Сходу України. Артисти виконують пісні для воїнів-визволителів, яким зараз дуже потрібна моральна підтримка, тому що вони відстоюють позиції України і суверенітет нашої країни на передовій.
Сьогодні – Новий Айдар, завтра – Попасна, а потім – Слав’янськ, Бахмут, Северодонецьк. Це не перше фронтове турне, в якому артисти дарують воїнам, разом із піснею, свої серця передаючи сердешний привіт від учнів, батьків, вчителів Київської гімназії східних мов №1, які також переймаються долею своєї країни, долею кожного янгола-охоронця. Через діячів культури вони передали гостинці та дитячі листи-обереги, які охороняють від небезпеки, полону та випадкової кулі.
«Це не дивно – підтримка бійців, чим далі, тим все дужче наближає країну до перемоги, до миру, зміцнює надію воїнів на скоріше повернення до своєї родини, рідної домівки. І ми – артисти маємо велике бажання прискорити цю перемогу піснею» – повідомила Анжела Свистунова, перебуваючи у Новому Айдарі.

Powered by Ajaxy