Новини

Делегація Міністерства оборони України відвідала з робочим візитом Грузію

Делегація Міністерства оборони України відвідала з робочим візитом Грузію

У рамках реалізації проекту щодо створення на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Школи оборонного менеджменту, делегація Міністерства оборони України на чолі з начальником провідного вітчизняного військового вишу – Національного університету оборони України генерал-лейтенантом Анатолієм Сиротенком здійснила робочий візит до Грузії.
До складу делегації крім представників університету увійшли співробітники Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Проектного офісу реформ Міністерства оборони України.
В ході візиту делегація відвідала Національну академію оборони Грузії імені Давіда Агмашенебелі (David Aghmashenebeli National Defence Academy Of Georgia), яка розташована в м. Горі та ознайомилась з особливостями підготовки військових фахівців для Збройних сил Грузії.
Начальник академії полковник Заза Джапарідзе розповів присутнім про організацію освітнього процесу в академії та ознайомив членів української делегації з інфраструктурою навчального закладу, особливостями підготовки та побуту офіцерів.
Значна частина роботи української делегації була присвячена вивченню досвіду діяльності Школи розбудови оборонних інституцій (Defence Institutional Building School (DIBS), що розташована в м. Тбілісі.


Під час зустрічі з Директором Школи пані Теєю Ніколашвілі українській стороні було презентовано досвід даної установи в питаннях підготовки персоналу для сектору безпеки та оборони Грузії, висвітлені проблемні питання функціонування Школи, особливості розроблення програм та залучення інструкторів до проведення занять.
Зі свого боку представниками Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та Проектного офісу реформ Міністерства оборони України було продемонстровано презентації щодо впровадження проекту Школи оборонного менеджменту на базі університету.
Сторони обмінялись думками щодо можливості реалізації зазначених підходів, обговорили окремі аспекти застосування запропонованих стратегій щодо розбудови ефективного та прозорого управління, підвищення ефективності демократичного контролю над збройними силами та розвитку інституційного потенціалу сектору безпеки та оборони з урахуванням досвіду вирішення цих питань в Грузії.
За результатами зустрічі сторони висловили бажання й в подальшому співпрацювати в питаннях реформування сектору безпеки та оборони обох країн.

Powered by Ajaxy