Новини

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БРИГАДИ

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БРИГАДИ

1 грудня у залі Світлодарського палацу культури відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України та триріччя від дня створення 54-ї Окремої механізованої бригади ЗСУ.  Від самого свого «дня народження» бригада продемонструвала, що вона гідна називатися одним з найкращих бойових підрозділів армії незалежної України. З початку війни за нею — півроку участі в бойових діях у зоні АТО, потім ротація на мирну територію для відновлення боєздатності, підсилення офіцерським, сержантським та рядовим складом, ремонту й отримання техніки та озброєння. А ще — бригадні тактичні навчання, невпинна підготовка до нових бойових дій.  І вони не забарилися — взимку 2016 року бригада знову вирушила на передову, зайнявши оборону на Світлодарській дузі. Бої, бої, бої — і перемоги! Знову ротація, тренування, навчання — і наприкінці жовтня 2017 року бригада повернулася на передові позиції на Луганському напрямку. Всюди, де тримала оборону 54-та бригада, ворог не зміг просунутися вперед ані на метр.
Три роки… Багато це чи мало? Для мирного життя — дрібниці. А для життя в умовах війни?
— Саме ви зараз творите історію нашої частини, — зазначив у своєму виступі командир бригади. — Саме ви — бійці, сержанти, офіцери. Ми знаємо з історії чимало бойових частин, нагороджених  високими орденами, за плечима яких десятилітня історія. Історія ж нашої бригади лише починається. І починається вона — гідно!  Попри труднощі становлення трирічної давнини, ми здолали всі перешкоди і нині зустрічаємо річницю створення бригади на передньому краї оборони нашої Батьківщини міцним, злагодженим, професійним і готовим до виконання наказів командування підрозділом. Хочу подякувати всьому особову складу бригади за професіоналізм, мужність, відданість воїнській присязі і нашій Батьківщині — Україні!
Майже сорок військовослужбовців бригади цього дня отримали нагороди і цінні подарунки. А потім всіх присутніх чудовим концертом привітали зі святом солісти та художні колективи Світлодарського палацу культури.

Міжвідомча мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

Сохранить

Powered by Ajaxy