Новини

День знань у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

День знань у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

Перший дзвоник пролунав у  Військовому ліцеї імені Івана Богуна. Його дав начальник ліцею, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук.

У святковому заході, з нагоди Дня знань взяли участь Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, народний депутат України Ольга Богомолець, дипломатичні представники Посольства Республіки Польща, священнослужителі та батьки ліцеїстів.

Присутні на урочистостях традиційно вшанували хвилиною мовчання загиблих українських воїнів, що поклали своє життя виборюючи територіальну цілісність держави на Сході України.

Очільник Військового ліцею,  Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук  привітав своїх вихованців із початком нового навчального року.

– Бажаю вам натхнення, впевненості у собі та своїх товаришах, наполегливості у здійсненні найзаповітнішої мрії – стати гідними захисниками своєї держави, – зауважив начальник ліцею.

Слова вдячності пролунали від батьків та запрошених гостей за навчання юних ліцеїстів, виховання патріотів. Гості щиро бажали майбутнім захисникам із впевненістю та вмінням долати перешкоди на шляху зростання і змужніння.

Символічною і зворушливою прикрасою урочистого заходу став ритуал вручення погонів новоприбулим бігунцям ліцеїстами-старшокурсниками.

Всі присутні на заході були приємно вражені святковим концертом та показовим виступом з рукопашного бою, які були підготовлені ліцеїстами.

Кожного року до столичного військового ліцею ім. Івана Богуна вступають майже 600 ліцеїстів.

Powered by Ajaxy