Новини

До Авдіївки з евакуації повертаються діти

До Авдіївки з евакуації повертаються діти

Повні автобуси матусь із дітьми повертаються до Авдіївки після місяця в «евакуації». Для Авдіївки це значне досягнення, адже торік діти в школу взагалі не ходили. Містяни потроху звикають до затишшя. Евакуйовані жителі та діти почали повертатися назад для того, щоб розпочати своє мирне і домашнє життя і таке довгоочікуване навчання у школах та в дитячих садках, яке зухвало зірвали бойовики своїми нелюдськими намірами наприкінці січня.
— З початком активної фази бойових дій з Авдіївки було вивезено понад 300 людей, як дорослих, так і дітей, — говорить полковник Вячеслав Раєвський, начальник групи координації цивільно-військового співробітництва штабу АТО
За його словами сьогодні в Авдіївку повернулося 43 особи, із них 20 дітей. Співробітники центру вивезли їх зі Святогірська, з будинку відпочинку «Перлина Донеччини», двома автобусами і супроводжували в дорозі.
Мешканці Авдіївки висловили подяку керівникам санаторіїв і пансіонатів, в яких перебували весь цей час, українським військовим, а також усім громадянам України, які з початку ескалації збройного конфлікту надсилають гуманітарну допомогу жителям обстрілюваного терористами міста.
Це, можливо, і була б історія зі щасливим фіналом, але ж війна в Авдіївці не закінчилася. Просто спав градус ескалації — не стріляють більше з «Градів», бої не тривають десятки годин, відновили нарешті світло і дали тепло.

Прес-центр штабу АТО ( м. Авдіївка)

 

 

Powered by Ajaxy