Новини

Екс-Президенти України попросили передислокувати українських військових з Криму на материк

Екс-Президенти України попросили передислокувати українських військових з Криму на материк

Відбулася зустріч в. о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Президентами України Леонідом Кравчуком та Леонідом Кучмою з їх ініціативи.
У ході зустрічі Президенти України висловили повну підтримку новій українській владі та її першим крокам у «надважкі та драматичні часи української історії».
На їх думку, військова агресія та спроба анексії Кримського півострову Збройними Силами Російської Федерації є неприпустимою.
«Ніколи, навіть у страшному сні, я не міг подумати, що доживу до того часу, коли російські війська окупують Крим», – сказав Л.Кучма.
Окрім того, обидва Президенти жорстко виступили проти спроб сепаратизму та провокацій, «які відбуваються в деяких регіонах України».
На їх думку, влада повинна більш жорстко та безкомпромісно боротися із злочинами проти держави, її суверенітету та територіальної цілісності.
Разом з тим, Президенти України Л.Кравчук та Л.Кучма звернулися з проханням до О.Турчинова «захистити та зберегти життя українських військовослужбовців, які несуть службу в важких та небезпечних умовах у Криму».
На їх думку, необхідно терміново провести їх передислокацію на материкову частину України.

Powered by Ajaxy