Новини

Флагман ВМС України фрегат «Гетьман Сагайдачний» на сторожі морських кордонів держави

Флагман ВМС України фрегат «Гетьман Сагайдачний» на сторожі морських кордонів держави

З 14 по 21 березня з метою охорони морських кордонів України фрегат «Гетьман Сагайдачний» здійснював патрулювання у визначеному районі Чорного моря.
За повідомленням Міноборони, протягом виконання державних завдань екіпажем фрегата було виявлено чотири військових кораблі та два вертольоти вогневої підтримки Мі-35 Чорноморського флоту Російської Федерації, які без будь-яких на це підстав намагалися перетнути морські кордони України.
Незважаючи на переговори з командирами військових кораблів та попередження їх про перебування в територіальних водах України, кораблі ЧФ РФ не змінювали курс та продовжували рух. У зв’язку з цим на українському фрегаті була оголошена бойова тривога. Командиром корабля було прийнято рішення на зближення з кораблями-порушниками з метою змусити їх залишили територіальні води України. Завдяки рішучим та злагодженим діям екіпажа фрегата «Гетьман Сагайдачний» російські кораблі відступили в нейтральні води. Корабельна зброя під час морських маневрів не застосовувалася.
– Екіпаж фрегата «Гетьман Сагайдачний» вкотре підтвердив спроможність виконувати поставлені завдання, – зазначив командир фрегата «Гетьман Сагайдачний» капітан 1 рангу Роман П’ятницький.
Особовий склад корабля залишається вірним Присязі та готовий до взірцевого виконання військового обов’язку.

Powered by Ajaxy