Новини

ФЛЕШМОБ НА ЧЕСТЬ ЗАХИСНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ

ФЛЕШМОБ НА ЧЕСТЬ ЗАХИСНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ

Український народ має знати і пам’ятати своїх героїв, які боронять нашу державу на Сході та віддали своє життя за Україну в боях з підступним російським агресором.
Саме на цьому наголосили ініціатори та засновники оригінального флешмобу, присвяченого третій річниці героїчної оборони Донецького аеропорту.
21 січня в день пам’яті українських «кіборгів» – оборонців летовища, сім кращих оркестрів Київського гарнізону та оркестри Національної гвардії України дали імпровізований концерт в терміналі Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Загальна кількість військових музикантів склала 270 осіб. Артисти влаштували усім присутнім справжній майстер-клас виконання двох музичних творів з назвами: «Тиша» та «За честь і славу». Перша музична композиція символізувала шану героям-«кіборгам», які самовіддано захищали Донецький аеропорт, а наступним твором військові виконавці підкреслили, що українські військові з честю і славою до кінця боронитимуть рідну землю.
– Наша головна мета полягає у тому щоб українці знали своїх героїв та  вшановували ті знаменні дати, які диктує час. Ми дуже вдячні усім присутнім, які сьогодні з нами.  Україна пишається «кіборгами», які 242 дні героїчно боронили передовий форпост держави у 2014-2015 роках, – зазначив  начальник військово-музичного управління Збройних Сил України, головний військовий диригент  полковник Володимир Дашковський.
– Надзвичайно несподівано і проникливо було чути музичні композиції військових оркестрів у Міжнародному аеропорту перед проходженням реєстрації. Вони нагадали страшні події, які пережила моя країна. Своїми незабутніми враженнями і збереженим відео обов’язково поділюся з друзям у Швейцарії, – поділилась пасажир рейсу Київ-Цюріх пані Олена.
Аналогічні акції з вшанування «кіборгів» відбулися в аеропортах та громадських місцях Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Харкова, Чернігова та Вінниці.

Powered by Ajaxy