Новини

ГПУ розпочала кримінал щодо Березовського за державну зраду

ГПУ розпочала кримінал щодо Березовського за державну зраду

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження по відношенню до відстороненого комадувача ВМС України Дениса Березовського.

Про це на прес-конференції повідомила заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Вікторія Сюмар, передає кореспондент РБК-Україна.

«ГПУ порушила кримінальну справу проти Березовського за статтею «державна зрада», він відсторонений від керівництва військово-морськими силами», – заявила вона.

За її словами, зараз українська армія повністю забезпечена грошовими коштами, відбулася мобілізація, проходять навчання.

«Є велика кількість дезінформації з боку російських ЗМІ про те, що українські військові складають зброю. Ми не можемо підтвердити жодного випадку переходу військових у підпорядкування самопроголошеної кримської влади, крім випадку адмірала Березовського», – заявила вона.

«Він в умовах блокади російськими військовими силами відмовився чинити опір і дійсно склав зброю. Офіцери Військово-морських сил України відмовилися виконувати накази Березовського», – додала вона.

Нагадаємо, командувач ВМС України Денис Березовський був відсторонений від займаної посади Ігорем Тенюхом ще вранці 2 березня – за наказ українським військовим частинам у Криму не чинити опору військам РФ і скласти зброю у разі блокування в/ч та містечок.

Powered by Ajaxy