Новини

Кам`янські лісівники передали на передову автомобіль

Кам`янські лісівники передали на передову автомобіль

Розуміючи тотальний брак техніки, від якого страждають наші бійці в зоні АТО, колектив ДП “Кам`янське лісове господарство” на чолі з директором Віталієм Вересом прийняли рішення передати на передову автомобіль.
Цьогоріч списаний автомобіль “УАЗ” працівники господарства ремонтували власними силами, залишаючись після роботи. Найбільше сил і душі в його ремонт вклали зварювальник Віталій Римар, водій Олег Босовський, тракторист Петро Маслєй,  автослюсар Василь Калюжний (на фото).
“Наші спеціалісти машину повністю перебрали, відремонтували, що треба – замінили. Це не перша, і, думаю, не остання наша допомога, яка, сподіваємось, наблизить перемогу та сприятиме забезпеченню миру в нашій державі. Передати автомобіль військовослужбовцям – то було спільне рішення колективу. Працівники ремонтно-механічної майстерні практично за два тижні перетворили непридатну для використання машину в надійний технічно-справний  транспортний засіб. Сподіваємось, що автомобіль стане в нагоді нашим захисникам”, – зазначив директор лісгоспу Віталій Верес

Прес-служба Черкаського ОУЛМГ

Powered by Ajaxy