Новини

Канівський лісгосп допомагає воїнам АТО

Канівський лісгосп допомагає воїнам АТО

До ДП «Канівське лісове господарство» надійшла офіційна подяка керівництву та колективу підприємства від бійців зенітно-ракетної батареї окремого Білоцерківського полку, які нині виконують бойові завдання у зоні АТО.
За словами голови Канівської районної ради Сергія  Геращенко, Канівський лісгосп завжди активно долучається до акцій районного масштабу, що проводяться на підтримку наших воїнів не лише в зоні бойових дій, а й тих, хто повернувся зі Сходу України, виконавши святий обов’язок перед Батьківщиною. Приміром, нещодавно – воїни АТО звернулися до канівських волонтерів із проханням допомогти у придбанні зимових бушлатів і теплих речей. Директор лісгоспу Едуард Симоненко відразу відгукнувся на прохання і завдяки спільним зусиллям небайдужих людей наші воїни одержали комплекти зимового одяг.
– Так уже повелося в нашого народу, – говорить директор ДП «Канівське лісове господарство» Едуард Симоненко, – коли приходять біда чи лихо, то гуртуємося, аби швидше здолати напасть. Ось і цього разу, поєднавши зусилля, допомогли нашим воїнам-захисникам.
Канівський лісгосп намагається всіляко підтримувати та допомагати тих, хто став  на захист Батьківщини. До прикладу. У 2015-2016 рр.   підприємство забезпечило твердим паливом за пільговими цінами родини учасників АТО, які проживають у сільській місцевості Канівщини. Загалом лише у минулому році  лісівники завезли цим родинам близько трьохсот кубометрів дров.

Powered by Ajaxy