Новини

Хочемо миру, але й до війни готові!

Хочемо миру, але й до війни готові!

Нещодавно на одному з військових полігонів, розміщенних на південному напрямку ООС, відбулися учбові стрільби артилерійської батареї 152-мм “Гіацинтів”.

Згідно з Мінськими домовленностями, ця потужна зброя ЗСУ відведена від лінії розмежування на необхідну відстань, але українські артелеристи тримають “сухим порох у порохівницях”. Тоді як російські окупанти неоднаразово застосовували і продовжують застосовувати таку зброю проти армії і мирного населення України.

На учбових стрільбах був присутнім командувач ООС генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він дав високу оцінку майстерності українських гармашів, котрі з перших же пострілів знищили всі учбові цілі. “Ми не збираємося використовувати великокаліберну артилерію в порушення міжнародних угод, – зазначив командувач. – Але, якщо ворог нас змусить, то нехай не ображається.

    

Вже сьогодні видно, що вишкіл українських військовиків на порядок вище від вміння воювати “їхтамнєтів”. Ми за політичне врегулювання ситуації на Донбасі. Проте готові і до збройної відсічі”.

Після стрільб командувач відвідав польову їдальню артелеристів, де разом з ними пообідав новим “сухим пайком” Збройних Сил України, яким також залишився задоволений.

Мобільна прес-група ОТУ “Маріуполь”

Powered by Ajaxy