Новини

Кібербезпека України і Грузії: від спільних тренувань до зміцнення національних систем

Кібербезпека України і Грузії: від спільних тренувань до зміцнення національних систем

Тренувати спільно кібервоїнів. Таку пропозицію озвучили у Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут до представників Бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії, які перебували з дводенним робочим візитом у цьому навчальному закладі.Перспективною платформою для цього якраз і може бути ВІТІ, зазначили учасники зустрічі.
Директор Бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони України Грузіії пан Леван Гіоргобіані відзначив високий рівень організації підготовки курсантів та слухачів, потужну наукову та наявну навчальну матеріальну-технічну базу інституту для підготовки фахівців у сфері кібернетичної безпеки.
Начальник відділу міжнародних відносин та розвитку бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії пані Майа Абуладзе ознайомила присутніх з досвідом Збройних Сил Грузії в організації та функціонування національної системи кібербезпеки. За словами Майї Абуладзе, Україна лише почала будувати власну кібербезпеку, натомість Росія створила власні кібервійська. При цьому акцент РФ зробила на так звану «співпрацю під примусом», тобто використовуючи хакерів та ІТ-компанії, які працюють на її території.
Представники України та Грузії обговорили питання подальшого двостороннього співробітництва.
В робочій зустрічі взяли участь й фахівці Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України.

 

 

Powered by Ajaxy