Новини

«Кленова арка – 2018» : українські десантники візьмуть участь у військових навчаннях в Литві

«Кленова арка – 2018» : українські десантники візьмуть участь у військових навчаннях в Литві

      Сьогодні, 2 жовтня в одному з навчальних центрів Литовської Республіки  стартували двотижневі багатонаціональні військові навчання. Участь приймають:  командування ЛИТПОЛУКРБРИГ, військовослужбовці штабу батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади та інших штабів національних компонентів.
 Маневри «Кленова арка» є традиційними командно-штабними навчаннями в якому беруть участь військові з Литви, Польщі та України за підтримки канадських наставників.
Слід зазначити, що цього року формат навчань розширено – сьогодні воно охоплює понад 300 учасників з восьми країн: Канади, Литви, Польщі, України, Грузії, Чорногорії, Румунії та Туреччини. Македонію представлятимуть спостерігачі.
За словами командира Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького полковника Дмитра Братішка, «Кленова арка – 2018» – це основний  захід бойової підготовки багатонаціональної військової частини цього року.
Навчання перевірить рівень підготовленості особового складу, злагодженість з штабами приданих батальйонів та завершить навчальний цикл 2018 року. ЛИТПОЛУКРБРИГ як вищий штаб буде здійснювати командування над маневровими батальйонами з Литви, Польщі та України, а також матиме можливість поділитися досвідом з цьогорічними учасниками з Грузії та Чорногорії. Ми фокусуємося на успішному виконанні навчальних завдань, та, як мовить девіз ЛИТПОЛУКРБРИГ – “Ми об’єднані заради миру, – додав полковник Дмитро Братішко.

 

Powered by Ajaxy