Новини

KLEYNOD FORCES — армійський годинник для Захисників

KLEYNOD FORCES — армійський годинник для Захисників

25 травня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» в рамках святкування Дня Києва вперше відбувся важливий для столиці захід — виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві».

Започатковуючи цю щорічну виставку, столична влада мала на меті  популяризувати та просувати промислову продукцію київських виробників, а також підвищити упізнавання київських брендів та надати підприємствам міста додаткові можливості для реклами своєї продукції. Адже це сприяє створенню нових робочих місць у столиці, наповненню внутрішнього ринку і головне —  привертає увагу потенційних інвесторів до виробничих підприємств міста Києва.

Свої досягнення та новітні розробки на Виставці представив Київський годинниковий завод.Це — перше українське підприємство, яке займається серійним виробництвом годинників. Ще у листопаді 2002 року вперше в історії України розпочав виробництво наручних годинників під українською торговою маркою «KLEYNOD», які виготовляються на основі власних художніх, конструкторських та технологічних розробок і складаються на базі оригінальних швейцарських механізмів. На виставці були представлені унікальні годинники з тематичних колекцій «Вишиванка», «Клейноди Незалежності», широкий асортимент класичних і спортивних моделей, а також особлива лінійка моделей — KLEYNOD FORCES.

Генеральний директор заводу Олексій Золотарьов пояснив, що саме вони розроблялись для українських силових структур, аособливу для тих хто сьогодні боронитьта мужньо протистоять проросійським терористам на Сході країни, тим самим захищаючи мир, гідність та незалежність України!

  • Надихнувшись відвагою, незламністю, непоборністю цих безстрашних людей, творча команда Київського годинникового заводу розробила серію годинників в стилі мілітарі KLEYNOD FORCES на базі швейцарських позолочених кварцових механізмів RONDA – 715, — зазначив він.

За його словами дана серія розроблена у двох дизайнах: в мінімалістичному для поціновувачів класики та унікальному традиційному від KLEYNOD з мотивами українського тризубу. Годинники виготовлені в корпусі з нержавіючої сталі з покриттям Black PVD та рельєфним гравіюванням, оснащені силіконовим ремінцем зі стальною пряжкою та мінеральним склом. На знаки циферблату та стрілки нанесено люмінесцентне покриття яке добре підсвічуються в темноті.Тож звіримо час…Часнових надій, успіхів і перемог.

В’ячеслав Петровський.

Фото автора

 

 

Powered by Ajaxy