Новини

КУБОК «СНАЙПЕР СТОЛИЦІ» – У КИЇВСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ ЛІЦЕЇСТІВ

КУБОК «СНАЙПЕР СТОЛИЦІ» – У КИЇВСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ ЛІЦЕЇСТІВ

Команда вихованців Київського військового ліцею ім. Івана Богуна виборола перше місце на традиційних військово-патріотичних змаганнях «Снайпер столиці». Другими стала збірна команда майбутніх захисників України від Деснянського району. Серед призерів і команда учнів Солом’янського району.
Загалом у змаганнях були представлені збірні команди професійно-технічних навчальних закладів освіти та шкіл усіх районів Києва. Вік учасників 15-17 років.
На базі «Дніпровського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України» юнаки та дівчата змагалися хто вправніше розбире та збире автомат АК-74, спорядить магазин набоями, у влучності стрільби із пневматичних гвинтівок, а також відповідали на тести з предмету «Захист Вітчизни».
Влаштовані ігри переслідували одну мету – військово-патріотичне виховання допризовної молоді та популяризація серед учнів спортивно-технічних і прикладних видів спорту.
– Це необхідний етап в підготовці майбутніх захисників України. Вже кілька років поспіль в цих змаганнях беруть участь хлопці та дівчата, які мають хорошу фізичну та стрілецьку підготовку. Багато юнаків стали військовими та справжніми патріотами, які сьогодні захищають нашу Україну від російського агресора, – розповів керівник Дніпровського районного спортивно-технічного клубу ТСО України Дмитро Шведов.
Переможці та призери, як в командному, так і в особистому заліку отримали нагороди від Київської міської організації Товариства сприяння обороні України та інших організаторів змагань – кубки, грамоти і сертифікати на відвідування скеледрому та мотузкового парку військово-патріотичного клубу одного із підрозділів МВС.
Організаторами «Снайпер столиці» виступили Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого комітету Київської міської ради, Київський військовий комісаріат та «Дніпровський районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України».

Назар Волошин

Powered by Ajaxy