Новини

КУРСАНТИ 3-Х КУРСІВ ВІТІ УДОСКОНАЛИЛИ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ НА СУЧАСНІЙ ТЕХНІЦІ РАДІО, ТРАНКІНГОВОГО ТА СУПУТНИКОВОГО ЗВ’ЯЗКУ

КУРСАНТИ 3-Х КУРСІВ ВІТІ УДОСКОНАЛИЛИ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ НА СУЧАСНІЙ ТЕХНІЦІ РАДІО, ТРАНКІНГОВОГО ТА СУПУТНИКОВОГО ЗВ’ЯЗКУ

Науково-педагогічними працівниками кафедри Радіозв’язку,згідно з планом вдосконалення практичної підготовки,проводилися практичні заняття з курсантами 3-го курсівв батальйоні забезпечення навчального процесу (смт. Семиполки).
В ході проведення занять було вдосконалено  практичні навички по роботі на засобах радіо,транкінгового та супутникового зв’язку.Під час проведення занять майбутні зв’язківці розгортали термінал супутникового зв’язку Tooway, налаштовували його на штучний супутник Землі, підключали обладнання вторинних мереж та здавали канали  в експлуатацію.
Під час занять особлива увага була приділена відпрацюванню питання програмного налаштування обладнання Mototrbo, розгортанню ретранслятора та штатного антенно-щоглового пристрою.
Також курсанти закріпили навичкиу програмному налаштуванніКХ радіостанцій виробництва Harris, розгортали антенно-щоглові пристрої та експлуатували радіостанції у різних режимах роботи.
Завершились заняття виконанням нормативів по розгортанню переобладнаної командно-штабної машини та роботою на штатних засобах зв’язку.

 

Powered by Ajaxy