Новини

Курсанти-першокурсники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові

Курсанти-першокурсники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові

Усі присутні традиційно вшанували хвилиною мовчання загиблих українських воїнів, що поклали своє життя виборюючи територіальну цілісність держави на Сході України.
– У грізний для країни час, коли бойові дії на території нашої країни не припиняються, вибір героїчної професії офіцера-зв’язківця — це вже великий громадянський подвиг кожного з тих, хто стоїть у строю. Тому бажаю вам із гордістю наголошу, що в цьому році серед першокурсників є досвідчені воїни – учасники АТО, які стануть гідним прикладом і старшим наставником для молодих курсантів – у своїй святковій промові зазначив начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Євген Степаненко.
Слова вітання пролунали від начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем генерал – майора Володимира Рапко, духовенства, курсантів та їх батьків . Захід завершився урочистим маршем всього особового складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.
Зазначимо, що цього року навчальний заклад поповнився понад трьомастами  курсантів першого курсу, які представляють усі регіони нашої Батьківщини, а дванадцять з них приїхали на навчання до Києва з Донецької та Луганської областей.

Powered by Ajaxy