Новини

Курсанти-зв’язківці підтримали Нескорених

Курсанти-зв’язківці підтримали Нескорених

«INVICTUS GAMES» – саме під таким гаслом на підтримку Національної збірної України, яка у жовтні вирушить на «Ігри нескорених» до австралійського Сіднею, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулося спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту.
У змаганнях взяли участь команди першокурсників трьох факультетів військового вишу. Між курсантськими спортивними командами відбулися змагання з міні-футболу, перетягування канату, військово-спортивної та зустрічної естафети.
– Усі учасники свята виявили жагу до перемоги та показали високі спортивні результати. Особливо приємно здивували дівчата-першокурсниці. Під час виконання складних спортивних елементів емоції переповнювали курсантів і вболівальників. Хвилювання, бажання перемогти й стати сильнішим було притаманне кожному учаснику змагань, – зауважив головний суддя змагань, начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту полковник Юрій Бичіхін.
За результатами змагань переможцем у військово-спортивній естафеті стала команда факультету Інформаційних технологій. Футбольний турнір та  зустрічну естафету виграла збірна факультету Телекомунікаційних систем. У перетягуванні канату золото здобула команда факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку.
Загалом, у загальному підсумку змагань переможцем спортивного свята став факультет Телекомунікаційних систем. Усі призери були нагороджені призами та дипломами.

 

Сохранить

Powered by Ajaxy