Новини

Курсанти-зв’язківці підтримали військових моряків!

Курсанти-зв’язківці підтримали військових моряків!

4 грудня 2018 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на урочистому шикуванні на підтримку українських військових моряків, захоплених 25 листопада російською ФСБ в Керченській протоці, підняли прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Військовослужбовці інституту пишаються екіпажами українських кораблів «Яни Капу», «Бердянськ» та «Нікополь», проти яких росіяни зухвало порушили норми міжнародного гуманітарного права, застосували зброю і захопили у полон.

Військові зв’язківці вважають дії українських моряків у протистоянні агресору прикладом мужності, витримки і патріотизму для особового складу Збройних Сил України і всього українського народу.
За рішенням загальних зборів особового складу військового інституту прапор ВМС ЗС України буде майоріти на плацу вишу до тих пір поки наші моряки не повернутися з російського полону на Батьківщину.
– Тримайтеся, ми з вами, ми один екіпаж, разом переможемо! За нами правда! З нами Бог! Слава Україні! – наголошують курсанти-зв’язківці.

 

 

Сохранить

Powered by Ajaxy