Новини

ЛАВИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ПОПОВНИЛИ МОЛОДІ ЛЕЙТЕНАНТИ-ЗВ’ЯЗКІВЦІ

ЛАВИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ПОПОВНИЛИ МОЛОДІ ЛЕЙТЕНАНТИ-ЗВ’ЯЗКІВЦІ

24 червня, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбувся достроковий випуск офіцерів-зв’язківців зі ступенем вищої освіти ”магістр”.
Первинне військове звання «лейтенант» отримали 44 випускника, які  показали високі результати, старанність та наполегливість у навчанні. Двоє молодих офіцерів закінчили військовий виш із ”золотою медаллю”, ще вісім випускників – удостоєні дипломів з відзнакою.
Із знаменною подією молодих офіцерів привітали начальник військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Володимир

Рапко, начальник військового інституту, кавалер ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня полковник Євген Степаненко, очільники вишу різних років, представники духовенства, рідні та близькі. Вони побажали випускникам здоров’я, благополуччя, наснаги та щасливої офіцерської долі.
– Сьогодні наша держава пишається вами, офіцерами українського війська. Ви розпочинаєте офіцерську службу в частинах та установах Збройних Сил України. Чимало з вас виконуватимуть завдання у зоні проведення АТО. З честю несіть традиції нашого навчального закладу. Сумлінно та самовіддано служіть Україні, – зазначив у своєму зверненні полковник Євген Степаненко.
На завершення урочистостей випускники попрощалися з Бойовим прапором інституту та пройшли урочистим маршем, а військовий оркестр привітав лейтенантів та гостей свята музичною театралізованою виставою – дефіле.

 

 

 

 

 

Powered by Ajaxy