Новини

ЛІСІВНИКИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ РЕМОНТУЮТЬ ТЕХНІКУ ДЛЯ АТО

ЛІСІВНИКИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ РЕМОНТУЮТЬ ТЕХНІКУ ДЛЯ АТО

Спеціалісти автогаража Ізяславського лісгоспу Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  відновили автомобіль  УАЗ-469, що працюватими в зоні АТО як санітарна машина.
Його зібрали з двох списаних автомобілів: лісгоспівського та  доставленого волонтерами. Фахівці капітально відремонтували двигун, ходову частину, коробку передач, пошпатлювали салон. Ремонтні роботи виконували спеціалісти ремонтно-технічної майстерні під керівництвом начальника автогаража В. Дмитрука. Серед тих, хто прийняв найактивнішу участь у ремонті автомобіля – керівник пожежної служби лісгоспу С. Хом’як, зварювальник В. Мордвінчук, токар М. Степанюк, коваль В. Коротенко, волонтери  Ю. Мосійчук, С. Хмиз, М. Березний, представники Спілки  ветеранів Афганістану, Благодійного фонду «Заславщина» та інших організацій. Всі комплектуючі та запчастини для ремонту придбані за рахунок лісгоспу та волонтерів Ізяслава.
Відремонтовану машину урочисто передали волонтерам. Уже розпочато ремонт  ще одного автомобіля. До речі, на базі автогаража лісгоспу постійно ремонтують техніку, що  повертається із зони АТО. Так, восени 2016 року  проведено капітальний ремонт автомобіля ГАЗ-66, що згодом   продовжив виконання завдань на Донбасі.
Ізяславські лісівники також надають матеріальну допомогу військовим формуванням.

 

Powered by Ajaxy