Новини

ЛИТПОЛУКРБРИГ проводить другу частину КШТ «Брейв Бенд»

ЛИТПОЛУКРБРИГ проводить другу частину КШТ «Брейв Бенд»

Представники підрозділів національних компонентівЛитовсько-Польсько-Української бригадиімені Великого гетьмана Костянтина Острозького отримали бойовий наказ та розпочали здійснювати процес прийняття рішенняпід командуванням штабу бригади в ході другого етапу командно-штабного тренування «Брейв Бенд».

З 19 по 23 лютого офіцери та контрактникивійськових частин збройних сил Республіки Польща та Литовської Республіки виконують кроки MDMP (процес прийняття рішень) для оборонного бою. Тренування закінчиться підготовкоюбойових наказів окремих підрозділів у підтримку дій багатонаціональної бригади.

  • Для навчальних цілей ми розгорнули командний пункт і опрацювали певні допоміжні заходи, такі як семінари з інформаційних операцій та вогневоїпідтримки.У командуванні ЛИТПОЛУКРБРИГ створені умови для плідного навчання особового складу та злагодження зі штабами підрозділів національних компонентів. Як учасників, ми всі докладаємо зусиль, аби підвищити професійну майстерність та стати кращими солдатами для наших країн, – зазначив полковник Володимир Юданов, заступник командира ЛИТПОЛУКРБРИГ.

Наприкінці командно-штабного тренування «Брейв Бенд» військовослужбовці трьох країн підведуть підсумки спільного досвіду та виявлення сфер для подальшого вдосконалення. Також, запланований збір з командирамипідрозділів національних компонентів Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

Олександр Гайн

Powered by Ajaxy