Новини

ЛИТПОЛУКРБРИГ прощається з офіцерами з Литви та проводить Парад Медалей

ЛИТПОЛУКРБРИГ прощається з офіцерами з Литви та проводить Парад Медалей

Сьогодні, 2 серпня 2018 року, на території штабу Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького відбулася урочиста церемонія прощання з литовськими офіцерами, які проходили службу на посадах в командуванні багатонаціональної частини, з нагоди їх ротації.
На початку заходу особовий склад командування вишикувався на парадній площі, а прапороносна група винесла Бойовий Прапорт ЛИТПОЛУКРБРИГ. Після цього підполковник Даріуш Чекай доповів командиру бригадному генералу Зенонові Бжушко про статус готовності штабу розпочати церемонію.
Бригадний генерал Зенон Бжушко підкреслив важливість єдності трьох націй у форматі багатонаціональної бригади. Потім він нагадав, що литовські та українські офіцери були призначені до командування ЛИТПОЛУКРБРИГ на трирічній основі у 2015 році. Отже, 2018 рік – це час ротації. Цього літа триває заміна литовських офіцерів, а восени відбудеться ротація особового складу українського національного персоналу.
Варто зазначити, що Литва коплектує посади п’яти штабних офіцерів для служби в командуванні ЛИТПОЛУКРБРИГ та національний компонент Уланський батальйон імені Великої княгині Біруте. У свою чергу, Україна делегає до управління 18 штабних офіцерів та приданий 1-ший десантно-штурмовий батальйон зі складу 80 окремої десантно-штурмової бригади.
Також, цього дня відбувся парад медалей: литовські, польські та українські військовослужбовці у зв’язку із закінченням служби в командуванні багатонаціональної бригади цього року отримали «Хрес за службу в ЛИТПОЛУКРБРИГ». А заступник командира полковник Володимир Юданов відзначив, що нагороджений особовий склад гідно виконав свій обов’язок та заслужено отримав відзнаку за відданість своїм країнам, професіоналізм та дисципліни.
Командування міжнародної військової частини встановило медаль під назвою «Хрес за службу в ЛИТПОЛУКРБРИГ» на початку 2018 року. Це відзнака, якою нагороджують  військовослужбовців Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького після завершення служби в ЛИТПОЛУКРБРИГ.

Сохранить

Powered by Ajaxy