Новини

Майбутні офіцери-зв’язківці ознайомилися з «Історіями українських воїнів»

Майбутні офіцери-зв’язківці ознайомилися з «Історіями українських воїнів»

Унікальні історії українських захисників, які зібрані у спецпроекті Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу «Військо України» – книгах з назвами: «Побратими», «Відчайдухи», «Наші» та «Пророцтво Жанни» презентовані майбутнім офіцерам, які нині навчаються у Військовому інституті телекомунікації і інформатизації імені Героїв Крут.

– Для курсантів ці книги слугуватимуть безцінним прикладом для наслідування відданості українських захисників. Майбутні офіцери повинні виховуватись на героїзмі військовослужбовців, які зараз боронять державу від підлого ворога. В цих книжках наша сьогоднішня історія, – зазначив начальник кафедри військово-гуманітарних наук полковник Олександр Саєнко.
Увагу жіночої половина курсантів інституту привернула нова книга – «Пророцтво Жанни». Книга, присвячена виключно жінкам: військовослужбовцям, волонтерам, матерям і дружинам українських захисників.
– Сьогодні навчаючись військовій справі ми маємо розуміти, як жінки-військовослужбовці та волонтери стійко витримують події пекельного Донбасу. На даний час я встигла прочитати лише одну історію, героїня якої до речі виявилась моєю землячкою. Мені дуже цікаво знати, як воно на війні жінкам, «мурахи» ще довго не покидатимуть моє тіло,  – ділиться враженнями курсант Олена.
За словами військовослужбовців вишу, такі військово-патріотичні заходи є не тільки цікавими з військової сторони, а й в емоційному плані примусять юних вихованців інституту замислитися, що таке війна, як до неї потрібно бути готовим і що Україна означає для кожного з нас.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Powered by Ajaxy