Новини

Мар’їнка: форпост українських захисників

Мар’їнка: форпост українських захисників

Військовослужбовці однієї з механізованих бригад, які обороняють позиції біля Мар’їнки, контролюють ситуацію на Маріупольському напрямку.
Піхотинці розповідають, що останнім часом обстріли їхніх позицій почастішали.
Українські захисники кажуть, що ті, хто здійснює обстріли вже надто професійно стріляють.
– По той бік вогонь ведуть професіонали. Спочатку вони «прощупують» наші позиції, відкривають вогонь зі стрілецької зброї по опорних пунктах. Далі вони з бронетехніки ведуть вогонь в нашу сторону. Десь у «зеленці» виїжджає БМП, б’є по двом-трьом точкам і міняє одразу свою позицію. Потім підключається міномет або ж АГС, – розповів військовослужбовець Ігор.
– Через використання російсько-терористичними військами зброї калібру понад 100-мм, яка заборонена Мінськими домовленостями, страждає цивільне мирне населення. Вони іноді ведуть хаотичні, безприцільні обстріли із мінометів та бронетехніки, тож снаряди прилітають і попадають в будинки мешканців Мар’їнки та в приватний сектор. Частина якого на околиці цього міста зруйнована вщент і тут уже ніхто не живе, – додав український захисник Ігор.
За словами військовослужбовців, які обороняють позиції поблизу багатостраждального містечка Мар’їнка, вони воюють за свою землю і знаходяться на своїй території. Їхні позиції надійно захищені, обладнані інженерні споруди для захисту особового складу, є чим оборонятися та чим відповісти проросійським найманцям.

 

Powered by Ajaxy