Новини

Ми віримо у вас, захисники!

Ми віримо у вас, захисники!

На сході України – війна. Справжня… Гинуть українські солдати, які захищають рідну землю від посягань агресорів. Гинуть мирні мешканці – діти, літні люди… Військовослужбовці Збройних Сил України борються за мир на нашій землі і стримують ворога на сході країни. Зрозуміло, що перемогти в нинішньому військовому протистоянні лише силою армії не можливо. Перемогти можливо усією країною, об’єднавшись від заходу до сходу, від півночі до півдня…
Саме тому шкільна родина школи №3-колегіуму, продовжує допомагати бійцям із зони АТО та мирним мешканцям сходу держави. Багато вже зроблено дітьми, але ще більше хочеться зробити, щоб припинилась війна, щоб наші воїни повернулись живими і здоровими до своїх родин!
Прикро і сумно, що не всі дочекаються перемоги… Але нині всім тим, хто щодня її наближає, дуже потрібні теплі слова, щирі почуття, відчуття того, що все, що вони роблять – не марно. Тому учні школи №3-колегіуму, пишуть захисникам листи, малюють листівки, малюнки, виготовляють 2 обереги. Нещодавно смілянські волонтери разом із настоятелем храму Різдва святого Івана Хрестителя УАПЦ та капеланом Смілянської козацької сотні отцем Михайлом Шевчуком відвезли до Одеського військового шпиталю дитячі листи, малюнки, обереги, які виготовили учні школи №3-колегіуму.
Минулого тижня в навчальному закладі відбулась зустріч школярів з смілянським волонтером, Олександром Квасом, який постійно особисто передає необхідну допомогу військовослужбовцям на передову. Під час зустрічі, учасниками якої були члени шкільного парламенту та учні 5-х класів, Олександр Леонідович розповів про події, які зараз тривають на сході, про те, як бійці радіють малюнкам, листам, листівкам, солодощам, як вони додають їм сил та наснаги боротися далі. Олександр Квас показав юнакам та дівчатам фото, зроблені ним під час перебування в зоні АТО та за декілька кілометрів від Донецького аеропорту. Зворушливим моментом зустрічі стало вручення подяки колективу школи №3-колегіуму за моральну підтримку української армії та посильну допомогу в обороноздатності держави, яку передали бійці 34-го мотопіхотного батальйону. Але найціннішими були слова, які Олександр Леонідович передав учням від імені бійців: лише в єдності наша сила, поважаючи один одного, допомагаючи один одному, ми зможемо перемогти!
А в школі №3-колегіумі за ініціативи шкільного парламенту та директора Тетяни Карло продовжується благодійна акція щодо збору продуктів харчування, засобів гігієни, теплих речей для воїнів АТО.
Ми – за єдину мирну Україну! Ми – за перемогу! Слава Україні!

Яна Бардиш, Єлизавета Ковзаліна,
юнкори прес-центру школи №3-колегіуму

Powered by Ajaxy