Новини

Міністр оборони України побував з робочим візитом на Луганському напрямку

Міністр оборони України побував з робочим візитом на Луганському напрямку

Понад 200 українських військовослужбовців були нагороджені рішенням Міністра оборони України генерала армії Степана Полторака в ході його робочої поїздки  25 листопада в район проведення АТО на Луганському напрямку. Зокрема очільник оборонного відомства нагородив командира однієї з бригад, що виконує бойові завдання на Луганщині, відзнакою Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя» — 9-мм пістолетом АПС, вручив нагороди командиру бригадної артилерійської групи та командиру десантно-штурмового батальйону.
Міністр оборони заслухав керівництво Штабу АТО щодо оперативної ситуації на лінії зіткнення,обговорив актуальні проблемні питання життєдіяльності військ, які залучені до несення служби в районі проведення АТО.
Також Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав поранених військовослужбовців Збройних Сил України, які проходять лікування у 59 Сєвєродонецькому військовому мобільному госпіталі, подякував їм за службу і з побажаннями швидкого одужання вручив восьми пораненим військовослужбовцям відомчі відзнаки «За зразкову службу» та наручні годинники. Ще двох українських захисників рішенням Міністра оборони було нагороджено грошовими преміями у розмірі 20 тисяч гривень.
Відомчою відзнакою було також нагороджено військового лікаря — виконувача обов’язки начальника хірургічного відділення лейтенанта Олександра Отт, який щодня рятує життя наших захисників.

Міжвідомча мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

Powered by Ajaxy